میدونی بیشتر از 300 نفر از طریق همین سایت درآمد میلیونی دارن؟

طراحی سایت وردپرسی

طراحی سایت با استفاده از دنیای کد یکی از موارد مهمی در ایجاد یک کسب و کار نو، تبدیل کسب و کارسنتی به جدید و یا خلق ایده هایی در دنیاست، طراحی سایت در تیم ما شامل زبان ها و فریمورک های مختلفی هستش که میتونیم با توجه به نیاز، برنامه، میزان دیتا و … برای شما طراحی کنیم.

طراحی سایت من چطور انجام می شود؟

طراحی سایت شما همانطور که در بالا گفتیم، بستگی به نیاز شما و اپشن هایی مدنظرتون داره، اما نگرن نباشید ما از ایده تا اجرا و حتی پیشرفت کنارتون هستیم .در طراحی سایت های کدنویسی شده ما کاملا سایت رو از صفر و با استفاده از جدیدترین متدها براتون طراحی میکنیم.

استاتیک چیست؟

طراحی سایت با استفاده دنیای زیبای کد به دو دسته، استاتیک و داینامیک تقسیم میشه، خودمونی تر بهتون بگیم اینه که سایت قسمت مدیریت محتوا نداره و اگر بخواید یا بخوایم ویرایشی انجام بدیم باید وارد قسمت کدهاش(مثلا html, css) بشیم و ویرایش کنیم،در کل یعنی قسمت پنل ادمین برای تغییر سایت و محتوا،ویرایش بخش نداره و حتما باید توسط طراح سایت یا کسی که دانش کدنویسی داره انجام بشه .

داینامیک چیست؟

مهم : وردپرس هم یک سیسیتم مدیریتی داینامیک است ، اما حرف ما وردپرس نیست، سایت های کدنویسی داینامیک هستش .

تا حدودی برعکس استاتیکه(خیلی ها میگن برعکسه کاملا ! اما اینطور نیست) در سایت های کدنویسی شده داینامیک، قسمت پنل مدیریتی وجود داره که شما میتونید بخش های عمده سایت رو و محتواهای مختلفی رو ایجاد کنید بدون اینکه نیاز به دانش کدنویسی باشه، پس ما سایت شما رو با استفاده از زبان های و فریمورک های مختلف کدنویسی می کنیم ( html,css,php,django …) و شما بدون اینکه نیازی به دانش کدنویسی داشته باشید میتوانید سایت خود را مدیریت کنید .

طراحی سایت چه مزیتی دارد؟

طراحی سایت با استفاده از دنیای کدنویسی مزیت های خیلی عالی داره که شاید بهتره بدونید : امنیت و سرعت بالا، اختصاصی بودن تمامی بخش ها، قابل ویرایش در هرزمان، ایدهاتون رو کامل بعمل درآورید و..

در تیم ما طراحی سایت شما با استفاده از زبان هایی نظیر :

Html, css, javascript, php, python و فریمورک هایی (لاراول،جنگو و…) مرتبط با درخواست شما طراحی میگردد .

درخواست طراحی سایت وردپرسی

نکات مهم:

چت آنلاین
1
پشتیبانی 24 ساعته
مشاوران ارزون پنل
برای پرسش هرگونه سوال دکمه سبز رنگ پایین را بزنید
0